چگونه یک تاج عروس مناسب انتخاب کنیم

 

برای استفاده از تاج دو راه دارید. یکی اجاره کردن از آرایشگاه یا فروشگاه فروش تاج یا خرید کردن . اختلاف این دو خیلی زیاد نیست و دست شما برای انتخاب باز است. اگر فروشگاهی را برای خرید تاج می شناسید قبل از اقدام به خرید با آرایشگرتان مشورت کنید. مدل موهایی که برای شما در نظر گرفته را بپرسید و از او برای مدل و طرح تاج مورد نظر، سوال کنید

 

برای استفاده از تاج دو راه دارید. یکی اجاره کردن از آرایشگاه یا فروشگاه فروش تاج یا خرید کرورت کنید. مدل موهایی که برای شما در نظر گرفته را بپرسید و از او برای مدل و طرح تاج مورد یلی زیاد نیس شما برای انتخاب باز است. اگر فروشگاهی را برای خرید تاج می شناسید قبل از اقدام به خرید با

توصیه هایی برای انتخاب تاج عروس

داشتن یک مراسم عروسی عالی و بی عیب و نقص که برای سالها نُقل محافل باشد ، آرزویی است که هر دختری از کودکی آن را در خیال خود می پرورد . تردیدی نیست که در شب عروسی هیچ کس به اندازۀ عروس مورد توجه نیست و همۀ نگاه ها به او جلب می شود . به همین دلیل، گذشته از انتخاب یک لباس عروس زیبا و جذاب و البته مناسب ، انتخاب اکسسوارهایی که بتوانند این زیبایی و جذابیت را تکمیل و آن را دوچندان کنند، نکته ای است که هیچ عروس با سلیقه ای نباید از آن غافل شود.

 

تاج عروس با گل های طبیعی

بعد از آرایش موها میرسیم به انتخاب تاج عروس

  1. اما کدام تاج و تور با چه هزینه ای؟
  2. چه مدل تاجی را دوس دارید یا به لباستان چه مدل توری می آید؟
  3. به فرم چهره شما چه مدل تاجی برازنده است؟

. تاج گذاشتن باعث می شود تصور عروس به عنوان یک پرنسس زیبا، هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود.
اگر قرار است مراسم عروسی را در فضای باز مثل باغ یا کنار ساحل برگزار کنید، بهتر است از تاج گل های طبیعی استفاده کنید. یک تاج آراسته با گل های طبیعی طیف صورتی و بنفش می تواند یک هارمونی طبیعی زیبا برای شما ایجاد کند.

زیبایی این گل ها همراه با رایحۀ دل انگیزی که از آنها به مشامتان خواهد رسید، می تواند شما را متفاوت و جذاب نشان دهد.

 

با این که مدل تاج گل طبیعی از زمان های دور مورد توجه عروس خانم ها بوده اما هنوز هم به عنوان یک گزینۀ مهم از سوی آنان انتخاب می شود. برای انتخاب تاج گل طبیعی بهتر است موهایی بلند داشته باشید که آنها را با مدل باز یا جمع شده پشت سر آرایش کنید. ترکیب موهای بلند و تاج گل طبیعی در لباس زیبای عروسی، تصویری خیال انگیز و جذاب به شما خواهد بخشید.

 

اگر تمایلی به انتخاب تاج گل طبیعی ندارید و یا لباس عروسی تان مدلی خاص و کلاسیک دارد، می توانید با انتخاب یک تاج مناسب، زیبایی تان را در لباس عروسی تکمیل کنید. اگر مراسم عروسی تان در مکانی چون تالارهای بزرگ، هتل ها، و یا مکان های تاریخی (مثل قصرها) برگزار می شود، بهترین گزینه برای شما انتخاب تاجی بسیار ظریف و البته آراسته به سنگ های قیمتی یا مروارید است. اگر دوست دارید همۀ نگاه ها در شب مراسم به شما جلب شود، حتماً از این نوع تاج ها استفاده کنید.

 

به جز این دو نوع تاج که هر یک دارای مدل های متنوع و گوناگونی هستند، تاج دیگری هم موجود است که در واقع ترکیبی از این دو نوع تاج است ؛ تاجی آراسته با گل و سنگ. این نوع تاج ها بسیار ظریفند و از سنگ های قیمتی، گل های طبیعی و البته بیشتر مصنوعی ، و تورهای حریر برای آراستن آنها استفاده می شود. بسته به مدل موهایتان می توانید این نوع تاج را پشت یا کنار موهایتان ببندید و زیبایی خود را با آن کامل کنید

 

تاج عروسی بر سر گذاشتن فوت و فن خاص خودش را دارد . تاجی که به صورت و مدل موی شما بیاید وشما را یک ملکه تمام عیار کند . پس تاج تان را با دقت انتخاب کنید.