مدل های تاج عروس ژله ای

تاج های انعطاف پذیری هستند که خاصیت ارتجاعی دارند.

به سادگی روی سر خم می شوند و حالت می گیرند.

این تاج ها معمولا زرق و برق زیادی دارند و با نگین،

برگ و مروارید های ریز و درشت تزئین می شوند.

در میان تاج های ایرانی این مدل را زیاد می بینید.

 

این نوع تاج‌ها معمولا فانتزی‌تر هستند بنابراین آرایش موها هم نباید کلاسیک باشد. اگر می‌خواهید از چنین تاجی استفاده کنید از آرایشگرتان بخواهید موهای‌تان را شينيون باز کند یا از مدل‌های فر و شلوغ استفاده کند

 

تاج عروس ژله ای چیست و چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟

تاج در همه کشور ها نشانه پادشاهی است و اگر این تاج بر سر یک خانم قرار گیرد یعنی او همانند یک ملکه شده است. تاجها انواع مختلفی دارند که یکی از این مدل تاجها، تاج عروس ژله ای می باشد.

تاج عروس ژله ای تاج‌ هایی با انعطاف پذیری بالایی هستند که خاصیت ارتجاعی دارند و به راحتی و به هر شکلی میتوان روی سر قرار داد.

زیرا به راحتی روی سر خم میشود و حالت میگیرد.

این نوع تاج در اندازه و رنگهای مختلف و طرح های گوناگون روانه ی بازار شده است و نسبت به دیگر تاجها از نرمی بالایی برخوردار است و به دلیل انعطافی که دارد به هر شکلی روی مو قرار میگیرد.

در بعضی از این مدل تاج ها میتوان متناسب با شینیون مو حالت و فرم آن را تغییر داد و آرایشگر میتواند این نوع تاج را در هر قسمتی از مو، پشت سر، بغل مو و …. قرار بده و کاملا دستش در این مورد باز باشه.

 

ساخت تاج عروس ژله ای

تاج عروس ژله ای معمولا با زرق و برق زیادی ساخته میشود و با نگین و مرواریدهای ریز ودرشت تزئین میشوند.

این نوع تاجها  یکی از پر طرفدارترین تاجهای موجود در بازار است و در بین تاجها این مدل را بیشتر از مدلهای دیگر خواهید دید .

انواع مختلف تاج عروس ژله ایی وجود دارد که با توجه به مدل مو و به دلخواه می توانید تاج مناسب را تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

انواع مختلف تاج عروس ژله ای به دلیل زیبایی و جذابیت زیاد، اغلب مورد توجه آرایشگران نیز قرار می گیرند.

 

جدید ترین نوع تاج عروس ژله ای

در صورت که مدل موی شما به گونه ای طراحی شده که میخواهید از تاجهای کنار سر استفاده کنید،انواع مختلف این نوع تاج میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

جدیدترین نوع تاج عروس ژله ای،تاجی است که روی پیشانی عروس قرار میگیرد و به تاج روی پیشانی معروف است انتخاب این نوع تاج زییایی منحصر به فردی به صورت میبخشد.

به همین دلیل است که اغلب آرایشگران این نوع تاج را با توجه به حالت چهره و آرایش عروس انتخاب میکند

.

 

اکسسوری و گیرهای تزیینی مو

براي هر صورتي مناسب است ولی انتخاب آن بستگي به نوع شينيون دارد تا به خوبی روی موها بنشیند؛ مدل‌هایی که به سمت پایین جمع می‌شوند خیلی با انواع شانه‌ها و سنجاق‌ها و گیره‌های تزئینی همخوانی دارند.