طراحی ناخن عروس:

روز  عروسی هر کس مهم‌ترین روز زندگی او محسوب می‌شود و از اهمیت بالایی برای ان برخوردار است مخصوصا دختر خانم ها که شب عروسی خود را رویایی تری شب زندگی خود می د انند. هر چند اغلب خانم ها علاقه دارند که همیشه زیبا و آراسته به نظر برسند حال روز عروسی متفاوت از باقی روزها می باشد و در این روز هر دختر خانمی به عنوان عروس خانوم دوست دارد به شکل خاص و  منحصر به فردی در مجالس   عروسی خود ظاهر شود و کانون توجه همه باشد ب طوری که توجه همه را به خود جلب نماید. داشتن پوستی صاف و شاداب، موهایی خوش حالت و زیبا و براق و ناخن‌هایی شکیل بلند و لاک‌زده معمولاً توجه هر خانمی را به خود جلب می نماید. بدیهی است که  داشتن ظاهری زیبا و آراسته نشانه‌ی سلیقه‌‌ی هر شخص به خصوص عروس خانم ها در روز عروسی شان بوده و میزان توجه او به خودش را نشان می‌دهد

یکی از مسائل مهمی که ممکن است قبل از برگزاری مراسم عروسی ذهن شما درگیر خود کند، مسئله‌ی انتخاب طرح ناخن مناسب برای ناخن عروس خانم می باشد. چرا که عروس خانوم در این مراسم در کانون توجه قرار داشته و از هر نظر باید متفاوت از بقیه به نظر برسد

همان طور که می دانیم در روز  عروسی بیشترین توجه به عروس و داماد مخصوصا عروس خانوم می باشد. میهمانان همیشه همه چیز عروس را از سر تا پای او چک می کنند. مدل موی عروس؛ آرایش عروس؛ لباس عروس و حتی طراحی ناخن عروس خانم زیر ذره بین است و در این میان شما از ناخن نمی توانید بگذرید و باید به طراحی آن نیز اهمیت دهید. در این قسمت قصد داریم به ایده های طراحی ناخن عروس در روز عروسی بپیدازیم زیرا این مساله همین طور می تواند زیبایی حلقه ازدواج شما را نیز دو چندان نشان دهد..

 

طراحی ناخن های زیبا و بلند، همواره جزء بهترین و مهمترین قسمت های آرایش عروس می باشد .بعضی از دختر خانم ها آنچنان ناخن های بلندی ندارند که بتوان  روی ناخن آنها طراحی انجام داد و باید از ناخن های مصنوعی استفاده کرد و برای این کار باید آنچنان در اندازه و چسباندن آنها دقت کرد که کاملا طبیعی به نظر برسند. طرح و رنگ ناخن خانم ها معمولا بسیار به چشم می آید مثلا فرض کنید خانمی را که بر روی فرش قرمز می رود و باید دستش را برای احترام بالا ببرد که به این ترتیب حتما مدل ناخن های او بسیار قابل توجه می باشد. چگونگی طرح و رنگ روی ناخن یکی از بزرگترین هنرها می باشد که در ابتدا به ناخن زرق و برق می دهند و سپس تقوش زیبایی چون انواع گل ها و سنگ های بلوری و…روی آن می اندازند.

برای اینکه در یکی از بهترین روزهای زندگی تان یعنی روز عروسی خود ناخن های زیبا با طراحی فوق العاده داشته باشید اول از همه این مسئله مهم است که ناخن های سالمی داشته باشید. برای این منظور می توانید از تقویت کننده ی ناخن استفاده نمایید که هرگونه سستی ناخن و یا خراش روی ناخنتان برطرف شوند تا ناخنی آماده برای طراحی و زیبا سازی را داشته باشید.

اما برای طراحی ناخن عروس در روز  عروسی؛ بعضی از عروس ها مدل های کلاسیک را مانند رنگ های کمرنگ صورتی و یا حتی بی رنگ ترجیح می دهند. اما برخی دیگر علاقه دارند که رنگ ها و طراحی های مناسب جشن عروسی داشته باشند.

.

طراحی ناخن‌ عروس به شکل‌های متفاوتی و جالبی می‌تواند انجام بپذیرد که هر کدام به نوبه‌ی خود می‌تواند زیبا به نظر بیاید. اما توصیه می شود که اگر قصد این را دارید در این روز مهم در زندگی تان بسیار متفاوت به نظر برسید طرحی زیبایی را انتخاب نمایید که بسیار شیک و ساده باشد و مهم‌تر از همه این‌که با لباس عروس و تاج  عروس شما نیز هماهنگی لازم را داشته باشد. همیشه این نکته را در نظر بگیرید که طرح‌های ساده همیشه زیبا‌تر به نظر می آیند.

 

دیزاین ناخن عروس یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای طراحی ناخن عروس می توانید از انواع طرح های ساده و پرکار استفاده کنید که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه و نظر شخصی شما بستگی دارد.

برای طراحی ناخن عروس بهتر است از مدل های خاص و منحصر به فرد که ساده و جذاب هستند استفاده کنید. شما می توانید حتی با کمک انواع مدل های متنوع دیزاین, ناخن هایتان را به زیبایی طراحی کنید.