ماشین عروس

تهیه ی ماشین عروس زیبا و گشت زدن با آن در خیابان ها تا رسیدن به مراسم و خاص بودن عروسی و برگزاری آن به شیوه ی متفاوت و به یادماندنی از دغدغه های تازه عروس ها و آقا داماد هاست. یکی از مواردی که ذهن زوج های جوان را به خود مشغول می کند تزئین ماشین عروس است.

آنها بدین منظور به همه جا سر می زنند و هزینه های گزافی را متحمل می شوند اما اکثرا چیزی که مد نظر داشتند با کار انجام گرفته تفاوت دارد.رسییدن به تالار و نیز پس از مراسم که عروس و داماد با  همراهی مهمان ها به خانه می روندازدوست داشتنی ترین اقسام عروسی برای همه می باشد.

اگر ساعت‌ها وقت خود را در اینترنت برای پیدا کردن عکس‌های تزئین ماشین عروسی گذرانده باشید، می دانید که تزئین مناسب و گل آرایی ماشین عروس می‌تواند یک ماشین خوب را به یک ماشین فوق العاده تبدیل کند. چیدمان گل‌های ساده و رنگارنگ بر روی ماشین می‌تواند کل ظاهر ماشین را تغییر دهد. فقط کافی است یک روبان با رنگ مناسب را در جا و زاویه‌ی درست قرار داد تا ماشین را از این رو به آن رو کرد. فقط کافی است بدانید چی را کجا بگذارید خیلی راحت می‌توان ماشینی را که قبلا فقط خوب و شیک بود را به یک ماشین شگفت‌انگیز تبدیل کرد. خب حالا باید از کجا شروع کرد؟ چه چیزهایی را نباید فراموش کرد؟ از چه چیزهایی باید مطمئن شد؟ از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟ کدام یک از ایده‌های تزئین ماشین عروسی به درد شما می‌خورد؟..

 

تزیین ماشین عروسی

دختران در سنین کودکی و نوجوانی آرزوی سوار شدن بر کالسکه و اسب سپید همراه با شاهزاده ی رویاهایشان را دارند اما می دانیم که حداقل در کلان شهرها به دلیل ازدحام جمعیت و کمبود امکانات چنین آرزویی محقق نخواهد شد. همچنین آرزوی دخترها از کالسکه و اسب سپید به ماشین های مدل بالا و یا کلاسیک تغییر کرده است. اگر خودرویی ندارید به موسسات کرایه ی اتومبیل مراجعه کنید. این موسسات خودروهایشان را به صورت ساعتی و یا روزانه در اختیار شما قرار می دهند.

*اگر قصد کرایه ی اتومبیل دارید حتما چند ساعت اضافه تر از برنامه ریزی هایتان پول بپردازید و فکر ترافیک، بدقولی مهمان ها وفیلمبردار، اتفاقات پیش بینی نشده و غیره را بکنید تا برای تحویل خودرو دچار استرس نشوید.

 *در کرایه ماشین های قدیمی دقت کنید و احتمال خرابی آن را بدهید. بسیار پیش آمده که خودروی عروس را با جرثقیل به تعمیرگاه برده اند. در صورتی که اصرار بر کرایه ی این قبیل ماشین ها دارید، حتما راننده ی آن را هم با خود ببرید تا در صورت بروز مشکل به شما کمک کند.

*اگر لباس عروس بسیار حجیم است، چین دارد و دنباله ی آن بلند است، حتما اتومبیلی جا دار انتخاب کنید که اذیت نشوید.

برای تزئین ماشین عروس از گل های درشت و رنگارنگ استفاده کنید.*

*اگر در فصل گرما ازدواج می کنید بهتر است وقت و هزینه ی خود را برای گل زدن ماشین تلف نکنید زیرا گل ها در هوای گرم فورا پلاسیده می شوند و جلوه ی خوبی به ماشین عروس نمی دهند. کمی ابتکار داشته باشید و با تور و روبان و بادکنک و سنگ های تزئینی ماشین خود را بیارایید.

*بهتر است اگر صاحب خودرو هستید، کرایه ی اتومبیل را از سرتان بیرون کنید. زیرا اولا جلوه ی خوبی ندارد و کار آدم های تازه به دوران رسیده است. ثانیا شما با خودروی خود آشنایی کامل دارید و نگران خرابی آن هم نیستید. ثالثا هزینه ی اضافی نمی کنید و در ضمن همیشه با آن خاطره خواهید داشت و هیچگاه از مد نمی افتد. زیاد به فکر مدل بالا بودن ماشین عروس نباشید.

*چند روز قبل از مراسم حتما وضع آب و هوا را از سایت های هواشناسی دنبال کنید. اگر در روز عروسی هوا برفی یا بارانی بود فکر تزئین ماشین را از سرتان بیرون کنید چون بی فایده است

رنگ خود ماشین برای تزئینات خیلی مهم است. موقع تصمیم‌گیری در مورد رنگ و نوع تزئینات باید حتما رنگ خود ماشین را در نظر بگیرید. انتخاب رنگ مناسب می‌تواند به جذابیت ماشین بیفزاید.با توجه به فصل و زمان مراسم عروسی میتوانید از گلهای مربوط به آن فصل در گل آرایی ماشین عروس استفاده کنید

هماهنگ می شود و  مناسب ترین رنگ برای ماشین عروس رنگ سفید است. زیرا هم با لباس عروس  هم رنگ سفید، سمبل عشق و پاکی می باشد

تصمیم بگیرید تا چه اندازه می‌خواهید ماشین عروس را تزئین کنید.
برای تزئین ماشین عروسی راه‌های وجود دارد. خیلی‌ها دوست دارند تزئینات کاملا ساده باشد و ترجیح می‌دهند فقط یک روبان روی کاپوت ماشین قرار بگیرد. برخی دیگر به دنبال یک سبک مینیمالیسم براقند، یعنی تزئینات زیادی نکنند اما همان تزئینات خیلی به چشم بیاید.
به عنوان مثال می‌توان کل ماشین را شبیه به یک هدیه کرد. از هر چهار طرف ماشین رشته‌های روبان را بالا آورد و روی سقف ماشین پاپیون کرد، درست مثل یک کادوی بزرگ.یا شاید دلتان بخواهد تزئینات‌تان کامل باشد از گل و پاپیون و روبان در گل آرایی  ماشین عروس خود استفاده کنید. اول از همه باید تصمیم بگیرید می‌خواهید تا چه حد تزئینات کنید. بهتر است که به تنهایی در این مورد تصمیم نگیرید و نظر همسرتان را هم در این زمینه بپرسید