بهترین زمان برای سفارش کیک عروس

بهترین زمان برای سفارش کیک عروس دو تا سه ماه مانده به مراسم عروسی است. در این مرحله راجع به تفاوت قیمت ها، موادی که قرار است کیک با آن تزئین شود پرس و جو کنید. البته اگر طرح خاصی مد نظر دارید که قبلا در آلبوم های قنادی مورد نظرتان نبوده، بهتر است از شش ماه زودتر اقدام کنید. البته، برخی از شیرینی فروشی ها فقط از یک هفته مانده به زمان تحویل یا همان روز عروسی شما، سفارش نهایی را دریافت می کنند ولی شما قبلش می توانید برای تست مزه و انتخاب مدل به قنادی بروید و زمانی که با قناد مورد نظر خود صحبت می کنید چند سوال ضروری را از قلم نیاندازید. ابتدا بپرسید که چند روز قبل از عروسی کیک پخته می شود؟ و اینکه چه کسی مسئول اصلی پخت و تزیین کیک عروس است تا بتوانید خواسته های خود را با او در میان بگذارید و بپرسید که با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید چه کارهایی می تواند برای شما انجام دهد

مسئله حمل و جابجایی کیک را مد نظر داشته باشید

اگر می خواهید مطمئن شوید که قنادی شما کیکتان را صحیح و سالم به مجلس می رساند و و در صورت بروز هر گونه خللی مسئولیت آن را به عهده می گیرد؛ پس تمام موارد لازم  در مورد جابجایی سالم کیک عروسرا در قرارداد قید کنید.

نکته: مکان قرارگرفتن کیک عروس را در مجلس مشخص کنید تا به محض رسیدن کیک به مجلس درجای ویژه خود قرار بگیرد. در صورتی که کیک چند ساعت قبل از شروع مراسم به دستتان رسید؛ حتماً یخچال مناسبی را برای آن در محل برگزاری جشن در نظر بگیرید. همچنین باید فردی را در دسترس داشته باشید تا درست قبل از برگزاری مراسم آن را به محل مورد نظر انتقال دهد.

 

کیک عروس را به نام خود بزنید!

 

آسان ترین راه برای این کار، نوشتن نام عروس و داماد به صورت هنری و زیبا بر روی کیک عروس است. نوشتن نام های خود روی طبقه وسطی کیک با کرم کره ای و یا حک آن روی قطعه ای شکلات شیری بیضی شکل و قرار دادن آن در گوشه ای از طبقه زیرین کیک ابتکاری جالب خواهد بود.

 

 

 

زمان بریدن کیک عروس را از قبل مشخص کنید

به طور معمول بریدن کیک عروس نشانه نزدیک شدن به پایان مراسم عروسی است. عروس و دامادها می توانند تا یک ساعت مانده به پایان مراسم عروسی برای بریدن کیک عروس صبر کنند. در غیر این صورت اگر نمی خواهید مراسم رقص و پایکوبی را قطع کنید می توانید کیک عروس را همان ابتدا و بعد از وارد شدن به سالن و خوشامد گویی به میهمانان حاضر در مجلس ببرید.

نکته: در صورتیکه کیک را در ساعات پایانی شب می برید، می توانید کیک عروسرا به همراه دسر برای میهمانان سرو کنید. برای مراسم عروسی در فصل تابستان می توانید کیک را با شربت و در فصل پاییز و زمستان آن را با چای یا قهوه سرو کنید.

 

 

حتماً برشی از کیک عروس خود را بخورید

عروس و دامادها اغلب فرصتی برای خوردن کیک عروس پیدا نمی کنند. از مسئول تشریفات بخواهید مقداری از کیک را برای شما و همسر محبوبتان در یخچال کنار بگذارد. طعم این کیک عروس چیزی است که همیشه به یادتان می ماند. شما باید مزه ی کیک عروسیتان را در خاطر نگه دارید