مدل لباس مجلسی بلند انتخاب خانم‌های شیک‌پوش

 

 

کمتر خانم شیک‌پوشی هست که دغدغه انتخاب یک لباس مجلسی موقر، شیک و زیبا را نداشته باشد. همه ما دوست داریم در محافل و مجالس رسمی و غیر رسمی آراسته و خوش‌پوش باشیم. نوع لباسی که می‌پوشیم نشان‌دهنده شخصیت و منش ماست. در این میان معمولا بانوان برای انتخاب یک لباس مجلسی مناسب و جذاب کار دشوارتری را پیش رو دارند. ما در اینجا سعی کرده‌ایم با ارایه یک مجموعه مدل لباس مجلسی بلند کار را برای بانوان خوش سلیقه آسان‌تر کنیم. با ما همراه باشید.

مدل لباس مجلسی بلند مشکی

رنگ مشکی یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای لباس مجلسی است. اگر به پوشش بازیگران زیبا و خوش‌پوش جهان دقت کنید، خواهید دید در مراسم‌های گوناگون یک لباس مجلسی بلند مشکی را انتخاب کرده‌اند.

در انتخاب پارچه لباس مجلسی مشکی خود دقت کنید؛ حریر، ساتن، دانتل و گیپور از جمله پارچه‌هایی هستند که می‌توانند انتخاب مناسبی برای یک لباس مجلسی بلند باشند. برای انتخاب پارچه لباس مجلسی حتما به سایز و قدتان توجه کنید. علاوه بر پیراهن بلند می‌توانید از یک بلوز کار شده و دامن بلند هم برای شرکت در مجالس استفاده کنید.

مدل لباس مجلسی بلند قرمز

بانوانی که برای انتخاب لباس مجلسی شان سراغ رنگ قرمز می‌روند بسیار جسور و خوش سیلقه‌اند. سعی کنید اگر لباس قرمز جیغ پوشیدید در نحوه آرایش‌تان دقت بیشتری کنید. این رنگ به خودی خود جلب توجه می‌کند پس لازم نیست از آرایش‌های خیلی تند یا آرایش خلیجی استفاده کنید.

ترکیب تور، گیپور و حریر در لباس‌های مجلسی بلند بسیار زیبا و شیک است. اگر دامن لباس شما از پارچه‌ای مانند ساتن یا کرپ است سعی کنید از جنس گیپور یا حریر بدن‌نما برای آستین‌تان استفاده کنید.

هیچ وقت از رنگ آبی نفتی برای مدل لباس مجلسی بلندتان غافل نشوید. در روانشناسی رنگ خانواده آبی نوشته‌اند که حس اعتماد به نفس و آرامش را القا می‌کند.

اگر تازه عروس هستید یا مراسم نامزدی‌تان نزدیک است اگر پارچه سفید لباس مجلسی شما کاملا ساده است می‌توانید در ناحیه یقه یا دور کمر از گلدوزی یا دانتل‌های کار شده مناسب برای طرح‌دار کردن لباستان بهره ببرید. اگر در مراسم عروسی شرکت می‌کنید سعی کنید لباس سفید یک‌دست که شبیه لباس عروس است، نپوشید. در آن روز به خصوص، سفید، رنگ منحصر بفرد عروس خانم است!

 

یقه‌های گرد باز معمولا به لباس مجلسی بلند، زیبایی خاصی می‌دهند.

. گاهی بد نیست به جای لباس یک رنگ از ترکیب دو رنگ مکمل یا متضاد در مدل لباس مجلسی بلندتان استفاده کنید.

خانم‌هایی که پوست‌های روشن دارند می‌توانند به راحتی برای لباس مجلسی‌شان سراغ رنگ‌های گرم و شاد مانند سرخابی و عنابی بروند. خودتان را محدود به رنگ‌های تیره نکنید. جسور باشید و لباس‌های رنگی انتخاب کنید.

اگر دلتان نمی‌خواهد لباس مجلسی‌تان یکدست ساتن باشد می‌توانید بالاتنه لباستان را از یک بافت دیگر انتخاب کنید و برای دامن لباستان از یک ساتن براق یا مات استفاده کنید.

اگر دوست دارید حس شادابی و سبکی داشته باشید و لباس مجلسی به تن‌تان سنگینی نکند سراغ پارچه‌های سبک بروید. انتخاب رنگ‌های ملیح و شاد شما را جوان‌تر نشان می‌دهند.

مدل لباس مجلسی بلند کار شده

 

گاهی هم بد نیست برای لباس مجلسی‌تان از پارچه‌های گلدار استفاده کنید. این پارچه‌ها به تنهایی یا با تلفیق پارچه‌های ساده، لباسی چشم‌نواز به شما می‌دهند.

 

درست است که پوشیدن لباس موقر و آراسته تاثیر بسیاری در اعتمادبه‌نفس دارد، ولی هرگز فراموش نکنید این شما هستید که به لباستان ارزش می‌دهید نه برعکس! سالم، آرام، شاد و شیک باشید!