معمولا عروس خانم ها در فصل های سرد سال ترجیح میدهند لباس عروس خود را با آستین انتخاب کنند ، برای اینکه این آستین نیز نمای شیک و خاصی به لباس عروس بدهد میتوان جنس آستین لباس عروستان را گیپور یا دانتل کار شده انتخاب کنید. مدل های مختلفی میتوان از ترکیب آستین و لباس عروس انتخاب کرد. مثلا لباس عروس با آستین سه ربع یا آستین بلند . یا مثلا آستین گیپور و دانتل با یقه هفت یا یقه ایستاده و ….در سالهای اخیر از ترکیب تور همرنگ بدن با پارچه های گیپور و دانتل برای آستین لباس عروس استفاده میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لباس عروس آستین گیپور مناسب چه اندامی است؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توصیه ما به عروس خانوم هایی که تپل هستند و بازوهای چاقی دارند نیز این است که از لباس عروس با آستین استفاده کنند تا نقش و نگار گیپور و دانتل روی آستین چاقی بازوها را بپوشاند . همچنین به عروس خانوم هایی که خیلی لاغر هستند و بازوهای استخوانی نیز دارند هم لباس عروس آستین گیپور توصیه می شود. این نکته را بدانید که لباس عروس آستین دار هیچگاه از مد نخواهد افتاد و اگر توجه کنید پرنسس ها و ملکه ها نیز اکثرا این نوع لباس عروس را برمی گزینند که هم شیک است هم بسیار خانومانه و هیچگاه نیز از مد نمی افتد و همواره از دیدن عکس های عروسی خود لذت خواهید برد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انواع مدل لباس عروس آستین دار سه ربع
لباس عروس آستین دار ممکن است با انواع پارچه های مختلفی همچون تور، گیپور، ساتن و … دوخته شوند که هر کدام طرفداران مخصوص خود را داشته و هر یک به نوعی زیبا خواهند بود. این روزها استفاده از ساتن به دلیل مشکلاتی که ایجاد می کند استفاده نمی شود، اما چیزی که شما نیز در بیشتر عروس های دیده اید مدل لباس عروس های آستین دار ی هستند که عمده پارچه آنها از گیپور، تور طراحی شده و دانتل هستند. این نوع از لباس عروس ها به دلیل آنکه پارچه ای کار شده دارند زیبایی بیشتری برای یک عروس خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اما تمام لباس های عروس به شکل دکلته دوخته نمی شوند و این روزها بیشتر تمایل افراد به سوی لباس عروس هاییست که در آنها از آستین استفاده شده است؛ این چنین از لباس ها هم راحتی بیشتری برای شما در بر دارند هم با مخفی کردن برخی از قسمت های بدن و برجسته نشان دادن قسمت هایی دیگر به جذابیت عروس می افزایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این بین برای کسانیکه دستان نسبتا کوتاهی دارند انواع مدل لباس عروس آستین دار سه ربع پیشنهاد می شود، این چنین از لباس ها دستانی کشیده تر برای شما به تصویر می کشند که در نهایت منجر به زیبایی بیش از حد شما خواهد شد، علاوه بر این لباس عروس آستین سه ربع منجر می شوند تا سرویس طلا و ساعت شما نیز خودنمایی کرده و جلوه ای زیباتر داشته باشید.