کیف وسایل ضروری روز عروسی مخصوص عروس – ۱۷ وسیله ای که در روز عروسی باید همراه داشته باشید

 

در روز عروسی، چون روز پر استرسی می باشد، اکثر عروس خانم ها فراموش می کنند که چه وسایل ضروری را باید حتما همراه خودشان داشته باشند. این وسایل به قدری ضروری هستند که نباید حتی یکی از آنها را فراموش کنید. در زیر ۱۵ وسیله ضروری را برای شما بیان کرده ایم که سعی کنید کیف کوچکی را همراه وخودتان داشته باشید و این وسایل تا آخر شب عروسی همراهتان باشد.

 

۱- خوراکی های مقوی همراه خود داشته باشید.

شما حساب کنید، از صبح زود که به آرایشگاه می روید،  چندین ساعت زیر دست آرایشگر مشغول آرایش که نه! گریم هستید. و بعد از ۸ تا ۱۲ ساعت به همراه آقا داماد به سمت آتلیه می روید و بعد تازه وارد مراسم می شوید و مشغول پایکوبی می شوید و در نهایت باید از تک تک مهمانان بخاطر آمدنشون تشکر کنید! به علت اینکه صبح زود بیدار می شوید و میلی به صبحانه ندارید و همچنین استرس زیادی نیز شما را در بر می گیرد، مطمئن باشید که در وسط روز دچار ضعف می شوید و قند خونتان به شدت کاهش می یابد و سردرد و عصبانیت به شما حمله می کند. اگه عروس خانم یهو قندشون بیفته نباید یه خوراکی مقوی همراه خودش داشته باشه؟ بسیار و بسیار ضروری است. از خودتان غافل نشوید.

 

 

۲- داشتن دمپایی می تونه به راحتی شما کمک زیادی کنه!

در آرایشگاه و بعد از اتمام آرایش، زمانیکه از آرایشگاه، به همراه آقا داماد به سمت آتلیه می روید، ممکن است بخاطره ژست هایی که به شما گفته می شود بگیرید، اونم با کفش پاشنه بلند! شما را کمی اذیت کند. برای اینکه گاهی پای شما هم نفسی تازه کنه، بردن دمپایی رو به شما پیشنهاد می کنیم. کسی از دوست و آشنا هم نیست که شما را دمپایی به پا ببیند! روز عروسی شما، روزی خاص است. هوای خودتان را داشته باشید، تا از تک تک لحظات آن، لذت ببرید.

 

 

 

۳_ جعبه خیاطی اونم وقتی که لباس شما دچار پارگی شده حکم نعمت بزرگی را خواهد داشت!

لباس عروس، لباسی بسیار حساس و سفید است که به راحتی ممکن است پاره و یا حتی سوراخ شود. . یا حتی با آقای داماد وارد مجلش شدید و از شما استقبال گرمی توسط ترقه و فشفه ها شده است.اما آثار آن اعم از سوراخ های ریزی که روی لباس شماست خود را آشکا را نشان می دهد. چه بسا ممکنه قسمتی از لباس شما را پاره کند! وسط مجلس، جلو اینهمه مهمون باید چیکار کرد؟ و یا موردی که خیلی رایج هست، معمولا لباس عروس هایی که با بند همراه است، گاهی وسط مجلس از لباس جدا می شود. و اینجاست که داشتن جعبه ی خیاطی کوچک و حتی تیکه از پارچه ی سفید به شما خیلی کمک می کند. خیلییییی….

 

 

 

۴- قطره ی مصنوعی چشم

قطره چشم مهم است، به ویژه اگر فکر می کنید ممکن است گریه کنید. اشک (شادی، بدیهی است) می تواند چشمان شما را خشک کند. آرایش چشمان شما هم زیاد است. و همین مسئله سوزش چشمان شما را ممکن است بیشتر کند. مخصوصا اگر از لنز استفاده کنید. و عادت به استفاده از لنز هم نداشته باشید.

 

 

 

۵- جعبه جواهرات

با این وضعیت گرونی طلا و ارزشمندی آن، باید با حواسی جمع از جواهرات خود مواظبت کنید. خصوصا روز عروسی که سر شما بسیار شلوغ است. ترجیحا جای مشخصی برای آن در نظر بگیرید و آن را درون کیف در جای مطمئنی قرار دهید.

 

 

 

۶- کاربرد فوری غلط گیر یا گچ سفید

اگر بنا به هردلیلی، روی لباس سفید شما، لکه ای ایجاد شود، عکس العمل شما چطور خواهد بود؟  باید با وسیله ای کوچک، سریع و موقتا لکه را از بین ببرید. در اینجا غلط گیر می تواند به شما کمک زیادی کند و یا حتی گچی که برای نوشتن روی تخت سیاه از آن استفاده می کنید هم کاربرد موثری می تواند داشته باشد.

 

 

 

۷- پول همراه خود داشته باشید.

داشتن پول به طور کلی باعث ایجاد حس امنیت می شود و اگر مشکلی پیش آمد که شما تنها بودید و باتوجه به زمان کم و استرسی هم که دارید، می تواند به شما کمک شایانی کند.

 

 

 

۸- همراه داشتن مام

عرق کردن با ایناهمه فعالیت و استرس یه چیز کاملا طبیعی است. اما بوی عرق، بسیار نا خوش آیند است. آن هم برای عروس خانم مجلس ما… پس حتما حتما مام همراه خود داشته باشید.

 

 

۹- بخار دستی

در اثر تحرک و جابه جایی ممکن است لباس شما دچار چروک شود و همین موضوع از جذابیت آن کم می کند. یک اتوبخاردستی می تواند مشکل شما را حل کند.

 

 

 

۱۰- استفاده از چسب ناخن و سمباده و لاک

این مورد بسیار شایع است که عروس خانم ها در حین فعالیت، یا ناخنشان شکسته و یا ناخن مصنوعی شان کنده شده است. و مسلما اتفاق خوش آیندی نخواهد بود. داشتن چسب ناخن می تواند این مورد را حل کند. و دقت کنید بعد از آن رویش سمباده بکشید و با لاک جدید آن را شبیه به روز اولش دربیاورید. پیشنهاد می کنیم از کسی کمک بگیرید، تا شمارو همراهی کند.

 

 

 

۱۱- شارژر یا پاور بانک

در دنیای امروز گوشی ها، دیگر عضوی از بدن محسوب می شوند. همراه داشتن آن دیگر الزامی است. ولی بدون شارژ فایده ای نخواهد داشت! پس پاور بانک و شارژر فراموش نشود.

 

 

 

۱۲- گیر سر

هنگامی که موی شما به هر دلیلی کمی باز می شود، داشتن یک گیر سر مشکی و مخفی به شما خیلی کمک خواهد کرد. دیگر آرایشگر شما کنارتان نیست که به شما کمک کند و حفظ آرایش موهای شما، در زیبایی تان تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

 

 

 

۱۳- دستمال کاغذی ویا دستمال مرطوب

با این حجم لباسی که پوشیده اید، شاید رفتن به سمت دست شویی و شستن دست ها زیاد منطقی نباشد! حتما دستمال مرطوب به همراه خود داشته باشید.

 

 

 

۱۴- خوش بو کننده دهان

بوی نامطبوع، آن هم مربوط به دهان شما جلوه ی خوبی به همراه نخواهد داشت. پس حتما از خوش بو کننده ی دهان استفاده کنید.

 

 

 

 

۱۵- هنزفری

ممکن است شنیدن صدای شخصی و یا آهنگ خاصی به شما آرامش زیادی بدهد. خصوصا آهنگ های بی کلام. به طورکلی آهنگ تاثیر بسیار زیادی روی مغز انسان ها دارد. پس هنزفری به همراه خود داشته باشید. در آرایشگاه که زمان زیادی را باید بدون حرکت و زیر دست آرایشگرتان باشید، هنزفری بهترین همیار شما می تواند باشد. هنگامیکه آرایشگرتان مشغول کار بر روی ناخن ها می باشد و  یا زمان هایی که براشینگ موهایتان را انجام میدهد، بهترین موقع است که هندزفیریتون را بردارید و آهنگ های مورد علاقتان را گوش کنید

 

 

 

۱۶- آب معدنی و لیوان یکبار مصرف

آب معدنی به همراه لیوان یکبار مصرف نیز یکی از موارد مهم در کیف همراه عروس خانم می باشد.

 

۱۷- قرص مسکن

روز خسته کننده ای را در پیش دارید، حتما یک مسکن همراه خود داشته باشید که اگر سر درد یا درد دیگری دچارتان شد، از آن استفاده کنید

 

آیا برای عروسی خود به کیف دستی عروس نیاز داریم؟ چرا؟ چطور می‌توانیم کیف دستی عروسی خود را طوری انتخاب کنیم که هم ظاهرمان را کامل کند و هم یک وسیله کاربردی برایمان باشد؟ آینه شمعدون پاسخ تمام این سوال ها را در این نوشته برایتان جمع آوری کرده است.

انتخاب کیف دستی عروس شاید موضوع کم اهمیتی به نظر برسد اما عنصری اساسی است که با انتخاب آن میتوانید ظاهر خود را در روز عروسی کامل کنید. درست است که با وجود دسته گل عروسی شاید مسخره به نظر برسد که چیز دیگری هم در دست داشته باشید اما به کیف دستی عروس به این دید نگاه کنید که تمام اشیای جادویی که در طول جشن به آن ها نیاز پیدا می‌کنید را می‌توانید در کنارتان داشته باشید، علاوه بر این می‌توانید برای بعضی عکس ها کیفتان در دست داشته باشید و در بقیه مواقع آن را به شخص قابل اعتمادی بسپارید. پس نگرانی هایتان را کنار بگذارید و انتخاب هیجان انگیزی که با آن می‌توانید جلوه ی بیشتری به لباس و کفشتان بدهید را شروع کنید.

 

در انتخاب کیف دستی عروس به سایز آن دقت کنید

سایز کیف دستی شما نباید بزرگ باشد،اندازه ای استاندارد است که بدون سختی در دستتان جا بشود و از طرف دیگر بتوانید وسایل ضروری‌تان را در آن جا بدهید، وسایلی مثل:

  • دستمال کاغذی
  • پدبهداشتی
  • نخ دندان
  • رژ لب
  • دستمال مرطوب
  • گوشی تلفن

معمولاَ کیف دستی عروس را از مدل های بدون بند انتخاب میکنند اما بد نیست که کیفتان یک بند زنجیری ظریف با خودش داشته باشد.

بهتر است کیف عروس با کفش عروس ست باشد، البته این یک مورد متغییر و بی اهمیت است چرا که معمولاَ دامن لباس عروس بلند است و مدل کفشتان دیده نمی‌شود، در عوض میتوانید کیف عروسیتان را با پارچه و یا گل های لباس ست کنید که جلوه لباستان بیشتر شود.

 

 

هماهنگی کیف دستی عروس با سبک عروسی

کیف عروسی شما باید با استایل عروسی شما همخوانی داشته باشد. برای مثال یک کیف با ساتن سفید و نگین های زیاد با یک عروسی بوهمی و یا عروسی های با تم طبیعت اصلاَ متناسب نیست، یا مثلا برای عروسی های ساحلی یک کیف مروارید دوزی شده انتخاب خوبی است.

 

چه زمانی برای خرید کیف دستی عروسی باید اقدام کرد؟

معمولا می‌تواند از فروشگاه های کیف و کفش فروشی می‌توانید همزمان با خرید کفشتان کیفتان را هم انتخاب کنید،بعضی از مزون های لباس عروس نیز کیف هایی که با پارچه های لباسشان متناسب باشند را دارند اما پیشنهاد ما این است که خرید کیفتان را برای وقتی بگذارید که تمام انتخاب های دیگرتان قطعی شده باشند، کسی چه می‌داند،شاید به خاطر سرویس جواهر پر نگینی که انتخاب کرده اید بهتر باشد که کیفتان کاملاَ ساده باشد و یا اصلاَ کیفی نداشته باشید تا توجه بیشتری به لباس و یا آرایش شما بشود.همچنین در خرید کیف دستی عروس مدلی را انتخاب کنید که بتوانید در جشن های دیگر نیز از آن استفاده کرد.