آماده شدن برای عروسی یکی از کارهای پردغدغه برای خانم‌ها است. خانم‌ها زمان زیادی را برای انتخاب لباس مجلسی و مدل مو و آرایش خود صرف می‌کنند اما باز هم ممکن است نتیجه نهایی از نظر خودشان یا دیگران راضی کننده نباشد. امتخاب لباس مجلسی در این میان از اهمیت بیشتی برخوردار است و اگر درست انجام نشود احتمالا این مهمانی به خاطره‌ای بد برای شما تبدیل خواهد شد. صرف نظر از این که لباس شما اندازه باشد یا استایل مناسبی داشته باشد چند قانون اصلی در مورد آن وجود دارد که همه خانم‌ها باید بدانند و در انتخاب لباس مجلسی خود برای عروسی آن‌ها را قبل از هرچیز دیگری در نظر بگیرند


اصول ست کردن لباس شب زنانه کوتاه
بسیاری از خانمها وقتی صحبت از لباس شب به میان می آید تنها لباس های بلند به ذهنشان می آید. اما لباس های شب بسیار زیبای کوتاه هم هستند که می توانند به اندازه لباس های بلند به شما ظاهری شیک و جذاب ببخشند. البته در پوشیدن این لباس ها باید جانب احتیاط را رعایت کرد خصوصا اگر اضافه وزن دارید.
خانم هایی که اضافه وزن دارند باید حتی الامکان پیراهن های کوتاه را با جوراب شلواری ضخیم در رنگ های تیره بپوشند. این خانمها باید از پوشیدن لباس هایی که در ناحیه کمر بسیار آزادند و یا بالاتنه بسیار تنگی دارند اجتناب کنند. برای این خانمها بهترین انتخاب لباس های کوتاهی است که دنباله بلندی دارند.


خانمهای ریزاندام باید از لباس های کوتاه با رنگ های روشن استفاده کنند و حتما این لباس ها را با کفش های پاشنه بلند بپوشند. خانم های قدبلند بهتر است که از پیراهن های کوتاه که دامن آنها تا زیر زانو می آید به همراه کفش های عروسکی استفاده کنند.
اکسسوری ها نقش بسیار مهمی در زیباتر جلوه دادن لباس شب کوتاه است، پس در انتخاب آنها دقت کنید. در حقیقت اکسسوری ها در لباس های کوتاه بیش از لباس های بلند اهمیت دارند. اگر لباستان طرح و مدلی کلاسیک و ساده دارد می توانید با استفاده از اکسسوری های کمی پرزرق و برق ظاهر متعادلی بسازید. اگر لباستان از نوع لباس های پرجزییات، کارشده و شلوغ است سعی کنید اکسسوری های ساده تر را انتخاب کنید.

 

 

برای لباس مجلسی در جستجوی مدل های شیک و منحصر به فرد هستید؟ ما برای شما  مجموعه بی نظیری  ازشیک ترین و جدیدترین مدل های لباس مجلسی کوتاه جمع آوری کرده ایم….در این مجموعه بیش از هزار مدل لباس مجلسی کوتاه

با کیفیت مناسب گردآوری شده است. 

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد

و در ضمن فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت fmghghi@gmail.com

                         قیمت ده هزار تومان

خرید مجموعه عکس از مدل های کیک عروسی