طراحی ناخن عروس:
روز عروسی هر کس مهم‌ترین روز زندگی او محسوب می‌شود و از اهمیت بالایی برای ان برخوردار است مخصوصا دختر خانم ها که شب عروسی خود را رویایی تری شب زندگی خود می د انند. هر چند اغلب خانم ها علاقه دارند که همیشه زیبا و آراسته به نظر برسند حال روز عروسی متفاوت از باقی روزها می باشد و در این روز هر دختر خانمی به عنوان عروس خانوم دوست دارد به شکل خاص و منحصر به فردی در مجالس عروسی خود ظاهر شود و کانون توجه همه باشد ب طوری که توجه همه را به خود جلب نماید. داشتن پوستی صاف و شاداب، موهایی خوش حالت و زیبا و براق و ناخن‌هایی شکیل بلند و لاک‌زده معمولاً توجه هر خانمی را به خود جلب می نماید. بدیهی است که داشتن ظاهری زیبا و آراسته نشانه‌ی سلیقه‌‌ی هر شخص به خصوص عروس خانم ها در روز عروسی شان بوده و میزان توجه او به خودش را نشان می‌دهد


یکی از مسائل مهمی که ممکن است قبل از برگزاری مراسم عروسی ذهن شما درگیر خود کند، مسئله‌ی انتخاب طرح ناخن مناسب برای ناخن عروس خانم می باشد. چرا که عروس خانوم در این مراسم در کانون توجه قرار داشته و از هر نظر باید متفاوت از بقیه به نظر برسد
همان طور که می دانیم در روز عروسی بیشترین توجه به عروس و داماد مخصوصا عروس خانوم می باشد. میهمانان همیشه همه چیز عروس را از سر تا پای او چک می کنند. مدل موی عروس؛ آرایش عروس؛ لباس عروس و حتی طراحی ناخن های عروس خانم زیر ذره بین است و در این میان شما از ناخن نمی توانید بگذرید و باید به طراحی آن نیز اهمیت دهید.  زیرا این مساله همین طور می تواند زیبایی حلقه ازدواج شما را نیز دو چندان نشان دهد..
طراحی ناخن های زیبا و بلند، همواره جزء بهترین و مهمترین قسمت های آرایش عروس می باشد .بعضی از دختر خانم ها آنچنان ناخن های بلندی ندارند که بتوان روی ناخن آنها طراحی انجام داد و باید از ناخن های مصنوعی استفاده کرد و برای این کار باید آنچنان در اندازه و چسباندن آنها دقت کرد که کاملا طبیعی به نظر برسند.
برای اینکه در یکی از بهترین روزهای زندگی تان یعنی روز عروسی خود ناخن های زیبا با طراحی فوق العاده داشته باشید اول از همه این مسئله مهم است که ناخن های سالمی داشته باشید. برای این منظور می توانید از تقویت کننده ی ناخن استفاده نمایید که هرگونه سستی ناخن و یا خراش روی ناخنتان برطرف شوند تا ناخنی آماده برای طراحی و زیبا سازی را داشته باشید.


طراحی ناخن‌ عروس به شکل‌های متفاوتی و جالبی می‌تواند انجام بپذیرد که هر کدام به نوبه‌ی خود می‌تواند زیبا به نظر بیاید. اما توصیه می شود که اگر قصد این را دارید در این روز مهم در زندگی تان بسیار متفاوت به نظر برسید طرحی زیبایی را انتخاب نمایید که بسیار شیک و ساده باشد و مهم‌تر از همه این‌که با لباس عروس و تاج عروس شما نیز هماهنگی لازم را داشته باشد. همیشه این نکته را در نظر بگیرید که طرح‌های ساده همیشه زیبا‌تر به نظر می آیند.
اگر روز مراسم عروسی شما نیز نزدیک می باشد قبل از همه باید عروس خانم این تصمیم را بگیرد که قصد کاشتن ناخن را دارد و یا ترجیح می‌دهد از ناخن مصنوعی برای روز مراسم عروسی خود استفاده کند. چنانچه قرار است عروس خانم از ناخن مصنوعی استفاده کند هنگام خرید آن می‌تواند طرح مورد علاقه‌ی خود را انتخاب نماید. اما اگر تصمیم به کاشت ناخن گرفته شود بازم است تا قبل از مراسم عروسی طرح مورد نظر خود را انتخاب نماید تا در روز مراسم عروسی خود و در سالن زیبایی بین مدل‌های مختلف طراحی ناخن عروس گیر نکند.


شما هم یکی از عروس های آینده هستید؟ حتما تمرکز خود را روی لباس عروس تان گذاشته اید اما بدانید که جزییات نیز به همان نسبت اهمیت دارند و بر زیبایی شما خواهند افزود. به عنوان مثال میهمان ها برای دیدن انگشتر، به دست هایتان نگاه خواهند کرد و ناخن چیزی است که توجه همه را به خود جلب می کند.
به علاوه طراحی ناخن هایتان در عکس های عروسی نیز به چشم خواهد آمد، بنابراین مدلی را انتخاب کنید که سالها بعد پشیمانی به سراغ تان نیاید. اگر به دنبال مدل های طراحی ناخن برای جشن عروسی خود هستید، ما طرح هایی را در اینجا برایتان آورده ایم که می تواند در این راه به شما کمک کند.
همه یه جورایی دوست دارند که خاص باشند، اما عروس خانم ها بیشتر از هر زمان دیگه ای می خوان که خاص باشند و تو عروسیاشون بدرخشند برا همینم به دنبال لباس عروس شیک و خاص، ماشین خاص، سالن خاص، آرایش خاص و خلاصه اینکه همه چی باید خاص باش حتی طراحی ناخن اونا؛ به همین دلیلم ما اینجا تصاویری از طراحی ناخن خاص رو براتون به نمایش گذاشتیم تا بتونید به راحتی از بین نمونه های مختلف یکی رو انتخاب کنید
طراحی ناخن کار نسبتا دشواری است که اگر با دقت و مهارت انجام شود شما می توانید ناخن های زییا و جذابی را در جشن عروسی تان داشته باشید.

 

 

برای طرح ناخن عروسیتان در جستجوی مدل های خاص و منحصر به فرد هستید؟ ما برای شما  مجموعه بی نظیری  از بهترین و جالبترین طرح های ناخن عروس جمع آوری کرده ایم….در این مجموعه بیش از هزار طرح ناخن عروسی با کیفیت مناسب گردآوری شده است. 

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد

و در ضمن فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت fmghghi@gmail.com

قیمت ده هزار تومان

خرید مجموعه عکس از مدل های کیک عروسی