ماشین عروس
تهیه ی ماشین عروس زیبا و گشت زدن با آن در خیابان ها تا رسیدن به مراسم و خاص بودن عروسی و برگزاری آن به شیوه ی متفاوت و به یادماندنی از دغدغه های تازه عروس ها و آقا داماد هاست. یکی از مواردی که ذهن زوج های جوان را به خود مشغول می کند تزئین ماشین عروس است.


آنها بدین منظور به همه جا سر می زنند و هزینه های گزافی را متحمل می شوند اما اکثرا چیزی که مد نظر داشتند با کار انجام گرفته تفاوت دارد.رسییدن به تالار و نیز پس از مراسم که عروس و داماد با همراهی مهمان ها به خانه می روندازدوست داشتنی ترین اقسام عروسی برای همه می باشد.
اگر ساعت‌ها وقت خود را در اینترنت برای پیدا کردن عکس‌های تزئین ماشین عروسی گذرانده باشید، می دانید که تزئین مناسب و گل آرایی ماشین عروس می‌تواند یک ماشین خوب را به یک ماشین فوق العاده تبدیل کند. چیدمان گل‌های ساده و رنگارنگ بر روی ماشین می‌تواند کل ظاهر ماشین را تغییر دهد. فقط کافی است یک روبان با رنگ مناسب را در جا و زاویه‌ی درست قرار داد تا ماشین را از این رو به آن رو کرد. فقط کافی است بدانید چی را کجا بگذارید خیلی راحت می‌توان ماشینی را که قبلا فقط خوب و شیک بود را به یک ماشین شگفت‌انگیز تبدیل کرد. خب حالا باید از کجا شروع کرد؟ چه چیزهایی را نباید فراموش کرد؟ از چه چیزهایی باید مطمئن شد؟ از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟ کدام یک از ایده‌های تزئین ماشین عروسی به درد شما می‌خورد؟..


تزیین ماشین عروسی
برای تزئین ماشین عروس از گل های درشت و رنگارنگ استفاده کنید.*
*اگر در فصل گرما ازدواج می کنید بهتر است وقت و هزینه ی خود را برای گل زدن ماشین تلف نکنید زیرا گل ها در هوای گرم فورا پلاسیده می شوند و جلوه ی خوبی به ماشین عروس نمی دهند. کمی ابتکار داشته باشید و با تور و روبان و بادکنک و سنگ های تزئینی ماشین خود را بیارایید.


رنگ خود ماشین برای تزئینات خیلی مهم است. موقع تصمیم‌گیری در مورد رنگ و نوع تزئینات باید حتما رنگ خود ماشین را در نظر بگیرید. انتخاب رنگ مناسب می‌تواند به جذابیت ماشین بیفزاید.با توجه به فصل و زمان مراسم عروسی میتوانید از گلهای مربوط به آن فصل در گل آرایی ماشین عروس استفاده کنید
مناسب ترین رنگ برای ماشین عروس رنگ سفید است. زیرا هم با لباس عروس هم رنگ سفید، سمبل عشق و پاکی می باشد

برای تزئین ماشین عروسیتان در جستجوی مدل های خاص و منحصر به فرد هستید؟ ما برای شما  مجموعه بی نظیری  از بهترین و جالبترین مدل های تزئین ماشین عروس جمع آوری کرده ایم….در این مجموعه بیش از هزار مدل تزئین ماشین

عروس با کیفیت مناسب گردآوری شده است. 

بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد

و در ضمن فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

پشتیبانی سایت fmghghi@gmail.com

                قیمت ده هزار تومان

خرید مجموعه عکس از مدل های کیک عروسی